Evcil’den “İHBAR” çağrısı

İstanbul Vezneciler'de meydana gelen patlamaya ilişkin MHP Bolu İl Başkanı Adem Evcil önemli açıklamalarda bulundu. Evcil vatandaşlara çağrıda bulunarak, “Şüphelendiğiniz, kuşkulandığınız,içinize sinmeyen bir şeyler olduğunu hissettiğiniz ve emniyetin yayınladığı fotoğraflardan teşhis ettiğiniz şahısları 155'e 'İHBAR' edin. İhbar etmediğiniz, bana ne dediğiniz, aman sende dediğiniz her teröristin akıttığı kanda vebaliniz olduğunu unutmayın” dedi.

7 Haziran 2016
Evcil’den “İHBAR” çağrısı

  İstanbul Üniversitesi yakınlarındaki hain saldırıda 7 polisin şehit olduğu, 4 sivilin hayatını kaybettiğinin açıklanmasının ardından STK ve siyasilerden ard arda bildiri gelmeye başladı. Patlamayla ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan MHP Bolu İl Başkanı Adem Evcil, saldırıda şehit olan 7 polis ve 4 sivil vatandaşa  Allahtan rahmet, yaralanan 3’ü ağır 36 vatandaşa da acil şifalar dileyerek şunları söyledi;

  “Açılım süreci adı verilen ihanet sarmalında göz yumulan kck yapılanmalarının batı illerinde de saldırı düzenleyebilecek hale geldiğinin bir örneğini daha acı kayıplarla görmüş bulunmaktayız.Milletimizin başı sağ olsun. 7 haziran seçimleri öncesi hükümet eliyle Türkiye'nin hemen her yerine mantar gibi hdp binaları açılmış ve hdp sözde Türkiye partisi haline getirilmiştir. Bu sözde Türkiye partisi ise ne yapmıştır? İmkan ve kaynakları ile şehirlerde kck yapılanmalarını desteklemiş,üniversitelerdeki terör ateşini körüklemiş ve örgüte her türlü lojistik desteği sağlamıştır.90'lı yıllarda belli bir bölgeye sıkıştırılmış ve bitme noktasına gelmiş terör örgütü şimdilerde ise açılım şımartılması ile yeniden hortlatılmıştır.

  Analar ağlamasın sloganları ile karış karış gezdikleri Anadolu’nun  her bir karışı şimdi vatana kurban verdiği koç yiğitleri için ağlayan ANADOLU'dur.

  HÜKÜMETE 3 MADDE İLE ÇÖZÜM ÖNERİSİ

  Terör belasının çözümü bellidir. Buradan 4 bakanı için akşamdan sabaha yasa çıkartan hükümete 3 madde ile sesleniyorum! Bu 3 madde Türkiye'nin terör belasından kurtuluşu olacaktır.

  1- Vatana İhanet,Terör,Tecavüz,Çocuk İstismarı  suçlarına karışan her kim olursa olsun İDAM edilsin.Başta terörist başı olman üzere şehitlerimizin bir damla kanını dökmüş kim varsa asılsın.

  2-Teröre para veren,destek veren,selam veren siyasi partiler siyasetten men edilsin, şahıslar ve aileler ise araştırılsın ve sınır dışı edilsin.

  3-İşe alımlarda,üniversiteye kayıtlarda,ev kiralamalarda emniyetten güvenlik araştırma raporu 'kim,nerden gelmiş,örgüt bağı var mı?'zorunluluğu getirilsin.

  Kıymetli vatandaşlarımızın üzerlerine de  terör konusunda büyük görev düşmektedir. Dünyanın en büyük istihbarat teşkilatı 'Komşuluk' ilişkileridir. Üst katta kim oturur,kim nerelidir,hangi hanede yoksul vardır...Bu soruların cevapları komşuluk ilişkilerinden geçmektedir.Bu sizlere çağrımdır şüphelendiğiniz,kuşkulandığınız,içinize sinmeyen bir şeyler olduğunu hissettiğiniz ve emniyetin yayınladığı fotoğraflardan teşhis ettiğiniz şahısları 155'e  'İHBAR' edin. İhbar etmediğiniz, bana ne dediğiniz,aman sende dediğiniz her teröristin akıttığı kanda vebaliniz olduğunu unutmayın.” Elif SARIHAN 

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.