Çevre Şehircilik Bakanlığından Bir Anahtarda Seben Belediyesine

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan bazı tesis ve çevre düzenlemelerinin açılışı ve belediyelere hibe edilen araçların anahtar teslim töreni için Dünya Çevre Günü dolayısıyla Haliç Kongre Merkezinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımlarıyla tören düzenlendi.

6 Haziran 2016
Çevre Şehircilik Bakanlığından Bir Anahtarda Seben Belediyesine

   Ayrıca törene Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Erol Kaya, Mustafa Ataş ve çok sayıda davetli katıldı.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan bazı tesis ve çevre düzenlemelerinin açılışı ve belediyelere hibe edilen araçların anahtar teslim töreni için Dünya Çevre Günü dolayısıyla Haliç Kongre Merkezinde  Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımlarıyla tören düzenlendi. Ayrıca törene Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Erol Kaya, Mustafa Ataş ve çok sayıda davetli katıldı.

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından bir anahtar da Seben Belediyesine geldi.  Seben Belediyesine hibe edilen vidanjörun anahtarı, Belediye Başkanı Süleyman Özbağ’a İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından takdim edildi.

  Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, "Dünya Çevre Günü”nde ilçeye verilen araç için Seben halkı adına teşekkür ediyorum. Bizler hükümetimizin desteği ile Seben Belediyesi olarak gelecek nesillere  en büyük hazinesi ormanları ve bozulmamış doğası ile Seben’imizi  de daha yeşil daha temiz bırakmak için çalışıyoruz.  Bu günün anısına verilen bu anlamlı hediye bizim çalışma azmimizi bir kat daha artırmıştır. Bizlere bu imkanı yaratan,yanımızda olup destek veren Çevre ve  Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki ve ekibine, Ak Parti Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü'ye, Bolu Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay'a ,Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz 'a ,her daim destekleyen, yanımızda olan Seben Belediyesi Meclis Üyelerine, bu gururlu günde bizleri yalnız bırakmayan,Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özçelik'e, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı  Hüsniye Bayram'a, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Adnan Altındaş'a, Seben’i nakış nakış işlediğimiz, azim ve özveriyle çalışan mesai arkadaşlarıma  Seben halkı adına teşekkür ediyorum" dedi. Gökhan YETKİN 

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.